Sekretariat
23 654 64 76
Oddział Fotowoltaiki →

Wykonujemy kompleksowo prace budowlane oraz roboty ziemne

Kontakt

Lokalizacja
Artimex S.A., ul. Grzebskiego 10, 06-500 Mława, NIP: 5262635133
Telefon
+48 23 654 64 76

Usługa

heavy-excavator-for-digging-on-day-light

Budowa składowiska odpadów

Jako główny wykonawca lub inwestor zastępczy wykonujemy szereg prac budowlanych dotyczących budowy składowisk odpadów, głównie ziemnych i związanych z przygotowywaniem terenu. Składowiska są miejscami, w których zgodnie z przepisami deponuje się odpady.

Polskie prawo wyróżnia trzy rodzaje składowisk:

  • składowiska odpadów niebezpiecznych;
  • składowiska odpadów obojętnych;
  • inne składowiska np. odpadów komunalnych.

W Polsce zabrania się składowania opon, odpadów o charakterze zakaźnym medycznym, zakaźnym weterynaryjnym, o właściwościach wybuchowych itd.

 

Kontakt

Pytania i odpowiedzi

Jaka zasady obowiązują przy budowie składowisk odpadów?
Ze względu na swoje przeznaczenie i możliwe oddziaływanie na otaczające środowisko, składowiska odpadów należą do jednych z najtrudniejszych obiektów do budowy. Dlatego przepisy prawa są w tym względzie bardzo restrykcyjne i nakładają na wykonawców szereg obowiązków obligujących ich do zadbania o szczelność obiektu czy ograniczenia do minimum ryzyka przedostania się poza nie substancji szkodliwych. Przy ich tworzeniu należy uwzględnić wiele kryteriów hydrologicznych, geologicznych i technicznych. Nie musisz się tym wszystkim jednak martwić, ponieważ dysponujemy obszerną wiedzą dotyczącą zasad obowiązujących przy budowie składowisk odpadów. Posiadamy także sprzęt potrzebny do zrealizowania prac budowlanych, jak również zapewniamy transport maszyn. Wykonamy swoją pracę w sposób całkowicie bezpieczny i zgodny z krajowymi normami. Ponadto zapewniamy darmową i bardzo szybką wycenę projektów oraz umożliwiamy konsultacje online. Zadbaj o środki na inwestycję, pozwolenia na budowę, a my zajmiemy się samą realizacją. Skontaktuj się z nami, żeby omówić szczegóły współpracy.