Niejednokrotnie, by postawić nowy budynek, niezbędne jest wyburzenie starego obiektu. Nasza firma zajmuje się różnego rodzaju robotami wyburzeniowymi obiektów budowlanych i przemysłowych – przeważnie na obszarze województwa mazowieckiego. Wyburzamy zarówno budynki o dużych gabarytach, jak i znacznie mniejsze obiekty. Ponieważ roboty wyburzeniowe są czynnościami potencjalnie niebezpiecznymi, to tymi zadaniami zajmują się wyłącznie wykwalifikowani operatorzy z dużym doświadczeniem w tego typu pracach budowlanych.

Sprzęt stosowany przy rozbiórce obiektów przemysłowych i budowlanych

Jako firma ze znacznym dorobkiem w realizacji różnych projektów z zakresu budownictwa, pracujemy na świetnej jakości sprzęcie budowlanym pomocnym przy rozbiórce obiektów przemysłowych i budowlanych. Do rozbiórek używamy między innymi młotów wyburzeniowych, które dysponują mocą konieczną do efektywnego wyburzenia budynków. Jeśli okoliczności tego wymagają, stosujemy również koparki gąsienicowe z dużym zasięgiem ramion. Aby pozbyć się gruzu z terenu rozbiórki, korzystamy ze spycharek.

Wszystkie te maszyny trzeba bezpiecznie dostarczyć w miejsce wskazane przez klienta, dlatego już od wielu lat możemy się poszczycić profesjonalną usługą transportową, dzięki której możliwe jest skorzystanie z naszych pojazdów z przyczepami niskopodwoziowymi.

Uwaga! Świetna okazja! Dowóz sprzętu jest zupełnie darmowy! Zadzwoń do nas, skonsultuj się online, a wspólnie ustalimy warunki współpracy. Podejmujemy się również takich zleceń, które przerastają innych!