Wiesz, kiedy mogą być przydatne przyczepy niskopodwoziowe? Podstawowym elementem każdej budowy jest odpowiedni sprzęt budowlany: koparki, spycharki, równiarki i wiele innych. Problemów może jednak przysparzać transport maszyn na teren budowy. Idąc naprzeciw tym potrzebom organizujemy sprawny transport pojazdami z zainstalowanymi przyczepami niskopodwoziowymi. Korzystamy również z przyczep podczas przewozu maszyn na tereny budów, na których realizujemy nasze zlecenia związane z pracami ziemnymi, budowlanymi i robotami drogowymi. Szybki przewóz jest jednym z czynników, który umożliwia ukończenie prac w planowanych terminach.

Przyczepy niskopodwoziowe – przystosowane do przewozu ciężkich maszyn

Oferowane przez nas przyczepy są idealnie przystosowane do przewozu maszyn budowlanych o dużych gabarytach. Dzięki niskiemu podwoziu łatwo się umieszcza ładunek na przyczepie. Są one niezwykle wytrzymałe, skonstruowane z trwałych materiałów i mają bardzo duży udźwig. Mocowania uniemożliwiają osunięcie się sprzętu w trakcie jazdy.

Dysponujemy imponującym potencjałem maszynowym oraz transportowym, a także możemy poszczycić się dużym doświadczeniem w branży budowlanej i pozytywnymi opiniami wielu zadowolonych z naszych usług zleceniodawców. Współpracujemy z wieloma renomowanymi producentami maszyn i firmami budowlanymi. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z oferty Artimex!