Producenci

                                                                                        logo02 logo05 logo10

logo12 logo08 logo03

                                                                               logo01 logo07 logo11

Przygotowywanie terenu pod budowę budynków i dróg nie jest możliwe bez wytrzymałego oraz niezawodnego sprzętu ciężkiego do prac ziemnych oraz robót drogowych. Mając tego świadomość, skompletowaliśmy tabor złożony z wielu maszyn oraz samochodów potrzebnych do różnego rodzaju prac budowlanych i ziemnych, polegających na budowie obiektów kubaturowych, hal produkcyjnych, składowisk odpadów itd.

Wynajem maszyn budowlanych

Sprzęt wykorzystujemy do własnych zadań, jak również realizujemy usługę wynajmu. Najem maszyn budowlanych umożliwi Ci zaoszczędzenie znacznej sumy środków finansowych, które musiałbyś ponieść w związku z kupnem nowego sprzętu. Tym bardziej, że zapewniamy także darmową dostawę do miejsca wskazanego przez klienta. Jakość naszego sprzętu stanowi gwarancję sprawnie wykonanych robót.

Sprzęt ciężki do robót drogowych i ziemnych – renomowani producenci

Posiadamy sprzęt ciężki do robót drogowych i ziemnych dostarczony od najlepszych producentów na rynku takich, jak: Caterpillar, Komatsu, Volvo, Bomag, Hamm, Case Construction, Wirtgen Group, Mercedes-Benz, Kleeemann czy Extec. Nasi operatorzy mają do dyspozycji między innymi:

  • kruszarki do betonu;
  • wozidła przegubowe;
  • koparki;
  • spycharki;
  • ładowarki;
  • równiarki;
  • walce drogowe i inny sprzęt specjalistyczny.

Oprócz tego, że sprzęt wykorzystywany jest we wszelkich pracach dotyczących rekultywacji gruntów, makroniwelacji terenów czy rozbiórek, to zapewniamy również transport maszyn - w naszej ofercie są pojazdy z przyczepami niskopodwoziowymi do ich przewozu.

Maszyny samowyładowcze

Dysponujemy taborem samochodowym o dużej ładowności i funkcjonalności np. maszynami samowyładowczymi. Często widywane na wielu placach budowy „wywrotki” znacznie ułatwiają i przyśpieszają pracę budowlańców. Samochody i maszyny samowyładowcze umożliwiają szybkie opróżnienie zawartości pojemników i skrzyni. Większość z nich wyposażona jest w hydraulicznie sterowanie. Dzięki nim można przechylać naczepy tak, by dostarczone materiały budowlane ściekały z niej lub się wysypywały. Są to pojazdy zarówno praktyczne, jak i bezpieczne w trakcie ich użytkowania.

Maszyny